AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Arsenali nuk kėrkon sulmues

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Arsenali nuk kėrkon sulmues   01.08.08 5:53

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pėrjashtuar mundėsinė e arritjes sė ndonjė sulmuesi tė ri nė Emirates gjatė kėsaj vere.
“Nuk jemi tė mangėt nė sulmues sa mendojnė njerėzit. E kemi Carlos Vela, i cili ėshtė pėrshtatur mirė nė ekip dhe Bendtner ka qenė njė forcė nė fund tė sezonit tė kaluar. Ai do ta konfirmojė kėtė edhe kėtė vit sėrish”, ka thėnė Wenger.

“Nė tė gjitha zonat nė pėrgjithėsi jemi nga njė lojtarė tė mangėt. Por nė sulm nuk kemi nevojė pėr asnjė”, ka shtuar francezi
Back to top Go down
View user profile
 
Arsenali nuk kėrkon sulmues
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: