AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Roma bėn ofertė tė majme pėr Eton

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Roma bėn ofertė tė majme pėr Eton   01.08.08 5:52

Klubi italian, Roma, ka dėrguar njė ofertė tė majme nė drejtim tė Barcelonės, pėr tė marrė shėrbimet e sulmuesit kamerunas, Samuel Eto'o.
Siē ka shkruar Sport, Roma ka dėrguar ofertė fillestare prej 20 milionė funtesh (25 milionė euro) pėr Eto’o, dhe derisa kjo shumė i afrohet asaj qė kėrkohet nga Barcelona, 25 milionė funte (31.7 milionė euro), spanjollėt janė tė gatshėm tė negociojnė pėr shitjen e lojtarit.

Agjenti i Eto’o, Jose Maria Mesalles, ėshtė i vetėdijshėm pėr ofertėn e Romės dhe i ka ofruar kushtet personale tė sulmuesit, 5 milionė funte (6.3 milionė euro) nė vit.

Barcelona dėshiron tė finalizojė marrėveshjen para se tė pėrcaktojė skuadrėn e cila do tė pėrfshihet nė Ligėn e Kampionėve, dhe qė duhet tė dorėzohet mė 5 gusht.
Back to top Go down
View user profile
 
Roma bėn ofertė tė majme pėr Eton
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: