AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Shnajder dėshiron qė Van der Vart tė bashkohet me Realin

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Shnajder dėshiron qė Van der Vart tė bashkohet me Realin   31.07.08 12:38

Futbollisti holandez, Uesli Shnajder ka pohuar se dėshiron qė tė shoh bashkėkombėsin e tij, Rafael van der Vart nė fanellėn e Real Madridit. Kėta dy futbollistė kanė luajtur bashkė edhe te Ajaksi, prandaj Shnajder ka shprehur dėshirėn qė tė luajė pėrkrah Van der Vartit edhe nė “Santiago Bernabeu”.
“Do tė ishte njė gjė e shkėlqyeshme qė tė luajmė sė bashku me tė edhe nė Madrid. Ai mund tė luaj si mesfushorė apo edhe nė tė njėjtin rol qė luan Raul, afėr qendėrsulmuesit. Po ashtu, ai ėshtė komfor edhe nė dy pozitat e mesfushorit tė qendrės. Me njė fjalė, ai ėshtė futbollist qė mund tė luajė nė shumė pozita dhe do tė jetė tejet i rėndėsishėm pėr skuadrėn tonė, pasi na pret njė edicion tejet i gjatė dhe i vėshtirė”, ka theksuar Shnajder. Holandezi ėshtė shprehur i lumtur qė Shusteri i lejon tė luajė lojėn e tij. “Kam shumė liri kur luaj dhe Shusteri mė pyet vazhdimisht se ku dėshiroj tė luaj. Unė mund tė luaj si nė krahun e djathtė, ashtu edhe krahun e majtė dhe nė mesfushė. Natyrisht, roli im i preferuar ėshtė nė krahun e majtė, por kur tė gjejė hapėsirė unė vėrsulem edhe nė sulm”, ka pėrfunduar Shnajder.
Back to top Go down
View user profile
 
Shnajder dėshiron qė Van der Vart tė bashkohet me Realin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: