AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Amauri: Te Juventusi nuk ekziston gara pėr titullar

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Amauri: Te Juventusi nuk ekziston gara pėr titullar   31.07.08 12:36

Pėrforcimi i ri i Juventusit, Amauri, e ka vlerėsuar turneun “Emirates Cup”, qė do tė zhvillohet nė fundjavė nė Londėr, si njė mundėsi tejet tė mirė pėr t’i dėshmuar vlerat e tij nė prag tė edicionit tė ri.
“Ky do tė jetė njė rast tejet i mirė pėr karrierėn time dhe unė jam i gatshėm tė luaj dhe tė jap maksimumin tim”, ka thėnė Amauri. Juventusi tashmė ka disa sulmues tė klasit tė lartė dhe synimi i bardhezinjve ėshtė qė tė kenė njė edicion tė suksesshėm, si nė arenėn vendore edhe nė atė ndėrkombėtare. “Tė gjithė jemi kėtu pėr tė luajtur dhe secili prej nesh do tė merr pėrsipėr pėrgjegjėsit e veta. Sė bashku do tė mund tė pėrmirėsohemi edhe mė shumė. Ne jemi njė grup i bashkuar dhe kėtu nuk ekziston gara se kush do tė jetė titullar”, ka theksuar Amauri.
Back to top Go down
View user profile
 
Amauri: Te Juventusi nuk ekziston gara pėr titullar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: