AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Capello: Milani do ta fitojė Scudetton

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Capello: Milani do ta fitojė Scudetton   31.07.08 6:48

Trajneri i kombėtares sė Anglisė, Fabio Capello, e ka favorizuar Milanin si skuadra me mundėsitė mė tė mėdha pėr ta fituar Scudetton e kėtij viti, duke theksuar se Ronaldinho ka gjetur ambientin e pėrsosur pas largimit nga Barcelona.
Serie A e kėtij viti pritet tė jetė njėra nga mė eksitueset nė vitet e fundit me pesė skuadra tė gatshme pėr ta fituar Scudetton, ndėrsa Capello beson se Milani ėshtė favorit pėr ta fituat Ligėn italiane.

“Ronaldinho e ka gjetur vendin e pėrsosur pėr t’u ringjallur. Kėtė sezon Milani ėshtė i favorizuar pėr Scudetto. Fiorentina ende nuk ėshtė e gatshme, mirėpo ata janė skuadra qė mė intrigon mė sė shumti dhe mendoj se do tė jenė shumė afėr majės sė tabelės”.

“Juve ka njė baraspeshė tė mirė, janė tė fortė nė tė gjitha pozitat, ndėrsa Poulsen ėshtė njė shtesė e mirė. Totti ka tė drejtė kur thotė se Roma ka nevojė pėr blerje tė reja, Mutu do tė kishte qenė perfekt”.

“Lojtari i cili mund tė shpėrthejė kėtė sezon ėshtė Cassano, ndėrsa Mourinhos duhet t’i japim kohė”, ka thėnė ish-trajneri i top-skuadrave tė Serie A, Milan, Roma dhe Juventus
Back to top Go down
View user profile
 
Capello: Milani do ta fitojė Scudetton
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: