AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Rama u jep edhe tre muaj kohė hetimeve pėr Gėrdecin

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Rama u jep edhe tre muaj kohė hetimeve pėr Gėrdecin   31.07.08 2:24

Kryeprokurorja, Ina Rama, ka urdhėruar prokurorėt e ēėshtjes sė Gėrdecit qė tė vijojnė hetimet edhe gjatė periudhės sė verės, pėr tė zbardhur tė gjithė ngjarjen si dhe pėr tė vijuar hetimet ndaj ish-ministrit tė Mbrojtjes, Fatmir Mediu, i akuzuar se kishte dijeni mbi ngritjen e fabrikės sė demontimit tė armėve nė njė zonė tė banuar, pikėrisht nė fshatin Gėrdec.
Nga prokuroria bėhet e ditur se tė gjithė drejtuesit e ushtrisė do tė rimerren nė pyetje nga prokurorėt, kėsaj here pėr tė dėshmuar lidhur me pėrfshirjen e Mediut nė kėtė ngjarje.

Ina Rama ka vėnė nė dispozicion njė periudhė kohore prej tre muajsh, periudhė qė pėrfundon nė muajin tetor.

Kjo nuk ėshtė shtyrja e parė qė bėhet nė ngarkim tė kėsaj ēėshtjeje. Tre muajt e tjerė nė dispozicion hetuesve do t’u shėrbejnė pėr tė marrė prova nė Ministrinė e Mbrojtjes, pėr tė hedhur kėshtu dritė mbi tė gjitha urdhrat e ish-ministrit Mediu./start/
Back to top Go down
View user profile
 
Rama u jep edhe tre muaj kohė hetimeve pėr Gėrdecin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: