AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kėshilli Sigurimit, seancė pėr integrimin nė NATO

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Kėshilli Sigurimit, seancė pėr integrimin nė NATO   31.07.08 2:22

Presidenti i Maqedonisė, Branko Cėrvenkovski pėr sot thirri seancėn e Kėshillit tė Sigurimit nė tė cilėn do tė debatohet pėr reformat pėr anėtarėsimin e Maqedonisė nė NATO.
Siē kumtoi kabineti i presidentit nė takim do tė debatohet pėr "parakushtet e domosdoshme pėr zbatimin e reformave nė sferėn e mbrojtjes, nė pajtim me standardet e NATO-s dhe vėshtirėsitė gjatė implementimit tė tyre, me theks tė veēantė mbi pjesėmarrjen e ushtarėve tė Maqedonisė nė misionet ndėrkombėtare paqėsore"./INA/
Back to top Go down
View user profile
 
Kėshilli Sigurimit, seancė pėr integrimin nė NATO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: