AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2019
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 BE shtyn vendimin pėr Serbinė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: BE shtyn vendimin pėr Serbinė   31.07.08 2:20

BE ka shtyrė njė vendim pėr lidhje mė tė ngushta me Serbinė derisa tė marrė njė raport nga OKB pėr bashkėpunim tė Serbisė me gjykatėn e Hagė, njoftoi BBC.
Ambasadorėt e BE-sė qė u takuan nė Bruksel gjithashtu thanė se ata po prisnin qė ish- udhėheqėsi serb i Bosnjės, tashmė i arrestuar, tė transferohet nė Hagė.

Fillimisht ambasadorėt e Kėshillit tė Ministrave tė BE, ranė dakord bashkė me komisarin e zgjerimit, Olli Rehn, t’i dėrgojnė njė mesazh Serbisė duke premtuar direkt marrėveshjen e MSA-sė, por Holanda dhe Belgjika kėrkuan tė presin vendimin e Hagės.
Back to top Go down
View user profile
 
BE shtyn vendimin pėr Serbinė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: