AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2019
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Milovanovic: Marrėveshje pėr emrin para muajit dhjetor

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Milovanovic: Marrėveshje pėr emrin para muajit dhjetor   31.07.08 2:19

Maqedonia duhet tė gjejė zgjidhje pėr ēėshtjen e emrit para samitit tė NATO-s, i cili mbahet nė dhjetor, tha ambasadorja e SHBA-ve nė Shkup, Gillian Milovanovic.
Milovanovic, nė njė intervistė pėr televizionin “Alfa”, tha se janė disa propozime nga ndėrmjetėsuesi Nimitz qė Maqedonia duhet t`i shqyrtojė dhe ta shfrytėzojė rastin pėr arritjen e marrėveshjes me Greqinė rreth dallimeve pėr emrin.

Sipas saj, Maqedonia duhet t`i ndjekė interesat e saj dhe tė lėvizė drejt arritjes sė marrėveshjes gjatė disa muajve tė ardhshėm
Back to top Go down
View user profile
 
Milovanovic: Marrėveshje pėr emrin para muajit dhjetor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ramalan Besar yang Mengejutkan Dunia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: