AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pango: Shperblim per Godellin dhe Prronin, fitues per te rinj ne peshengritje

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Pango: Shperblim per Godellin dhe Prronin, fitues per te rinj ne peshengritje   30.07.08 17:16

Ministri i MTKRS, Ylli Pango ka pergezuar, dhe ne te njejten kohe i ka premtuar shpėrblime financiare peshengritesve te rinj Daniel Godelli dhe Xhuljo Prroni te cilet morren medalje ne Kampionatin Evropian te Peshengritjes per te rinj te zhvilluar ne France. Godelli fitoi medaljen e arte ne peshen 62 kg, ndersa Prroni argjendi ne peshen 77 kg, suksese keto qe jane cilėsuar si nje ogur i mire per sportistet shqiptare pėrpara Lojrave Olimpike Pekin 2008.
Back to top Go down
View user profile
 
Pango: Shperblim per Godellin dhe Prronin, fitues per te rinj ne peshengritje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: