AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kenion: Llogarisim nė mbetjen e Lampardit, Drogbės dhe Shevēenkos

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kenion: Llogarisim nė mbetjen e Lampardit, Drogbės dhe Shevēenkos   30.07.08 17:11

Drejtori ekzekutiv i Ēelzit, Piter Kenion,e ka njoftuar opinionin me planet e klubit pėr edicionin e ri, sa i pėrket fondit tė futbollistėve. Ēelzi dėshiron mbetjen e yjeve tė tij Frank Lampard, Didie Drogba dhe Andri Shevēenko nė 'Stamford Bridge'.
Po ashtu londinezėt dėshirojnė tė transferojnė Robinjon nga Reali, derisa pėr Kakanė klubi londinezė ka bėrė tė ditur se nuk ka dėrguar ofertė. "Kemi transferuar Bosuingėn dhe Dekon, por na duhet edhe njė futbollist. Me kėtė rast dua tė konfirmoj se ne jemi tė interesuar pėr shėrbimet e Robinjos", ka thėnė Kenion, pa dashur tė jap mė shumė hollėsi rreth transferimit eventual tė brazilianit tė Real Madridit. Ndėrkohė ai ka theksuar se shkrimet e mediave pėr njė ofertė astronome pėr brazilianin e shkėlqyeshėm tė Milanit, Kaka, nuk janė tė sakta. "Pa marrė parasysh shkrimet qė janė publikuara nė media, ne nuk kemi bėrė asnjė ofertė pėr Kakanė, pasi Milani insiston se ai nuk ėshtė nė shitje", ka nėnvizuar Kenion. Krahas pėrforcimieve, Ēelzi dėshiron t'i mbajė nė skuadėr edhe yjet kryesore. Bisedimet me Lampardin janė duke u zhvilluar, kurse gazeta "Mirror" ka publikuar dje informatėn se Lampardi do tė nėnshkruajė kontratė tė re pesėvjeēare, sipas tė cilės do tė fitojė 150.000 funta nė javė. "Bisedimet me Frankun janė nė zhvillim e sipėr. Presim qė ai, ashtu sikurse edhe Drogba dhe Shevēenko do tė fillojnė edicionin e ri nė fanellėn tonė", ėshtė shprehur Kenion.
Back to top Go down
View user profile
 
Kenion: Llogarisim nė mbetjen e Lampardit, Drogbės dhe Shevēenkos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: