AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kantona: Kristiano, mos bė ndonjė ēmenduri!

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kantona: Kristiano, mos bė ndonjė ēmenduri!   30.07.08 17:08

Legjenda e skuadrės sė Manēester Junajtedit, Erik Kantona, ka folur rreth ēėshtjes sė transferimit eventual tė Kristiano Ronaldos nė Real Madrid, duke e kėshilluar portugezin qė tė mos bėjė ndonjė ēmenduri. Kantona (42-vjeē), kohė mė parė ka thėnė se nuk mund tė kuptoj pse lojtari mė i mirė i Ligės Premiere dėshiron tė largohet nga "Old Trafordi", por nė deklaratėn mė tė re, ai ėshtė treguar shumė mė i ashpėr rreth kėsaj ēėshtjeje.
"Ai ende ėshtė i ri dhe sigurisht qė kėrkon sfida tė reja. Do tė mund ta kuptoja, nėse kjo ėshtė arsyeja e vėrtet pėr ēka dėshiron tė shkojė te Reali. Mirėpo, nėse largohet nga Manēester Junajtedi pėr ndonjė gjė tjetėr, atėherė ai do tė bėjė njė gjė vėrtet tė ēmendur", ka theksuar Kantona. Ish-futbollisti i famshėm francez, i cili kaloi plotė pesė vjet nė fanellėn e Manēester Junajtedit dhe fitoi katėr tituj tė Ligės Premiere, ka theksuar se do tė dėshironte qė njė ditė tė rikthehet sėrish nė "Old Traford". "Do tė ishte nder i madh pėr mua qė tė bėhesha trajner i Manēester Junajtedit. Kjo do tė ishte njė gjė e shkėlqyeshme dhe njė realizim i ėndrrės", ka thėnė Kantona pėr tė pėrditshmen "Mirror
Back to top Go down
View user profile
 
Kantona: Kristiano, mos bė ndonjė ēmenduri!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: