AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Poulsen: Nuk e kam problem ta takoj Gatuzon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Poulsen: Nuk e kam problem ta takoj Gatuzon   30.07.08 17:06

Pėrforcimi i ri i Juventusit, Kristian Poulsen, ka insistuar se ai nuk do tė ketė probleme me Xhenaro Gatuzon, kur sonte do tė pėrballet nė kuadėr tė trofeut "TIM" nė Torino, pėrkundėr faktit se nė tė kaluarėn ata dy kanė pasur njė konflikt nė fushėn e gjelbėr.
Juventusi do tė merr pjesė nė turneun tradicional "TIM" nė Torino, ku do tė luajė dy ndeshje nga 45 minuta me Milanin dhe Interin. "Nuk do tė ketė kurrfarė problemi qė do tė takohem me Gatuzon, me tė cilin kemi pasur njė kacafytje para disa vjetėsh nė ndeshjen Milan-Shalke. E respektoj Gatuzon si futbollist dhe si njeri", ka theksuar Poulsen.
Back to top Go down
View user profile
 
Poulsen: Nuk e kam problem ta takoj Gatuzon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Made in Sweden.
» Emerson, Lake & Palmer Reunion 2009
» Interviews from the SCANDAL SHOW Photobook
» I have officially relapsed with my weight problem
» CD problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: