AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Murinjo synon shkėmbimin Adriano - Akuilani

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Murinjo synon shkėmbimin Adriano - Akuilani   30.07.08 17:04

Trajneri i Interit, Hose Murinjo ėshtė i gatshėm pėr shkėmbimin e Adrianos me futbollistin e Romės, Alberto Akuilani. Njė gjė tė tillė e ka bėrė tė ditur "Sportmediaset". Murinjo ėshtė nė kėrkim tė njė mesfushori dhe Akuilani mund tė jetė zgjedhja e tij e duhur.
Edhe pse zyrtarėt e klubit zikaltėr nė disa raste kanė pohuar se fushata e pėrforcimeve pėr kėtė verė ka marrė fund, megjithatė duket se ajo ende ėshtė e hapur dhe mesfushori i Romės mund tė realizojė transferimin e tij nė Milano para pėrfundimit tė afatit kalimtar gjatė kėsaj jave. Adriano do tė ishte njė futbollist i dobishėm pėr Romėn dhe do t'i plotėsonte kriteret e Luēiano Spaletit. Sipas "Sportmediaset", Interi ėshtė i gatshėm t'i ofrojė Akuilanit 3,7 milionė euro nė edicion. Ndėrkohė, Murinjo ka paralajmėruar Adrianon se nuk do tė tolerojė qė ai tė bėjė jetėn e natės, si nė kohėn e Roberto Manēinit.
Back to top Go down
View user profile
 
Murinjo synon shkėmbimin Adriano - Akuilani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: