AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Van Der Vart megjithatė te Reali

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Van Der Vart megjithatė te Reali   30.07.08 17:01

Rafael Van Der Vart, duket se megjithatė do t'i bashkohet Real Madridit. Sipas mediave spanjolle tashmė marrėveshja ėshtė finalizuar dhe Hamburgu do tė fitojė 10 milionė euro. Para njė jave Hamburgu refuzoi ofertėn e "klubit mbretėror", e cila kapte shifrėn prej 7 milionė euro.
Mirėpo, duket se 3 milionė mė shumė ishin tė mjaftueshme qė tė thyhet rezistenca e drejtuesve tė klubit gjerman. Sipas mediave spanjolle, Van Der Vart pritet t'i bashkohet Realit nė fillim tė javės sė ardhshme dhe pėr kėtė skuadėr do tė nėnshkruajė kontratė pesėvjeēare.
Back to top Go down
View user profile
 
Van Der Vart megjithatė te Reali
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: