AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Sedorf: Nuk kam probleme me Ronaldinjon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Sedorf: Nuk kam probleme me Ronaldinjon   30.07.08 16:56

Njėri nga futbollistėt i cili ėshtė pritur se nuk do tė jetė i kėnaqur me transferimin e Ronaldinjos nė Milan, ka qenė holandezi Klarens Sedorf. Media italiane insiston se nė klubin kuqezi mund tė ketė konflikt ndėrmjet kėtyre dy futbollistėve nė edicionin e ri, por Sedorfi i hedh poshtė zėrat e tillė, duke thėnė se nuk ka kurrfarė problemesh.
"Unė nuk kam asnjė problem me Ronin. E respektoj atė si tė gjithė kolegėt e tjerė. Ne tė gjithė kemi synime tė njėjta pėr tė shėnuar gola. Unė jam kėtu qė 7 vjet dhe nuk kam kohė pėr tė humbur energji, nė gjėra tė cilat nuk kanė tė bėjnė me synimet e skuadrės", ka theksuar Sedorf, i cili pas ardhjes sė Ronaldinjos nė "San Siro" refuzoi tė lė tė lirė fanellėn me numrin 10, duke e detyruar brazilianin qė tė zgjedh fanellėn me numrin 80, vit nė tė cilin ėshtė lindur
Back to top Go down
View user profile
 
Sedorf: Nuk kam probleme me Ronaldinjon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: