AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Malėsor Gjonbalaj dhe Dukagjin Gashi pėrforcimet e radhės te Drenica

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Malėsor Gjonbalaj dhe Dukagjin Gashi pėrforcimet e radhės te Drenica   30.07.08 16:55

Sulmuesi shtatlartė, Malėsor Gjonbalaj dhe mesfushori i spikatur, Dukagjin Gashi, janė pėrforcimet mė tė reja tė Drenicės.
“Pėrfundimisht sot u mora vesh me drejtuesit e Drenicės dhe tė enjten (nesėr) nė Federatėn e Futbollit tė Kosovės do tė nėnshkruaj kontratėn njėvjeēare me klubin drenicas”, ka theksuar Gjonbalaj, i cili edicionin e kaluar luajti nė kampionatin e Maqedonisė me skuadrėn Makedonia G. P. Ai ka thėnė se vendimin pėr t'u bashkuar me Drenicėn e ka marrė duke pasur parasysh organizimin e mirė brenda klubit, por edhe plotėsimin e kushteve financiare. Gjonbalaj dhe Gashi do t'i bashkohen ekspeditės sė Drenicės, e cila tė premten do tė udhėtojė nė Strugė tė Maqedonisė pėr tė kryer fazėn e tretė pėrgatitore
Back to top Go down
View user profile
 
Malėsor Gjonbalaj dhe Dukagjin Gashi pėrforcimet e radhės te Drenica
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: