AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Milani mposht edhe Interin nё penalti

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Milani mposht edhe Interin nё penalti   30.07.08 16:52

Pas ndeshjes sё pёrfunduar pa gola nё mes tё dy rivalёve tё qytetit, Milanit dhe Interit, me gjithё se tё dyja ekipet kishin njё sёrё rastesh, kanё qenё sёrish penaltitё qё kanё pёrcaktuar fituesin e ndeshjes sё tretё tё Trofeut Tim, dhe tё gjithё garёs, dhe qё ishte Milani.
Rosonerёt shёnuan fitore 4-3 nё penalti, duke mposhtur ekipin e Jose Mourinhos.

Interi mё herёt u mposht edhe nga Juventusi me rezultat minimal 1-0, ndёrsa ekipi i trajnerit Claudio Ranieri barazoi me Milanin 2-2, por u mposht nё penalti
Back to top Go down
View user profile
 
Milani mposht edhe Interin nё penalti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: