AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Guti dėshiron sukses nė Ligėn e Kampionėve

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Guti dėshiron sukses nė Ligėn e Kampionėve   30.07.08 16:52

Gjatė njė interviste pėr radion, "Onda Madrid", mesfushori i Real Madridit, Jose Maria Guti, ka folur pėr shumė ēėshtje, pėrfshirė edhe dėshirėn e tij qė Los Merengues tė jenė mė konkurrues nė Evropė.
“Viti i kaluar ka qen i mirė, mirėpo ne presim pėrmirėsime kėtė vit. Edhe kėtė sezon e kemi tė njėjtėn skudėr dhe tė gjithė e dimė se ēka duhet tė arrijmė”.

“Duhet tė kemi njė fillim tė mbarė kėtė sezon nė La Liga me qėllim qė tė jemi mė tė lirė pėr t’u fokusuar nė Evropė. Dėshirojmė tė jemi pėrsėri njėri nga katėr klubet mė tė mira nė kontinent sepse Real Madridi e meriton kėtė gjė”, ka thėnė mesfushori spanjoll.
Back to top Go down
View user profile
 
Guti dėshiron sukses nė Ligėn e Kampionėve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: