AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2019
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Forcat pakistaneze vranė 20 militantė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Forcat pakistaneze vranė 20 militantė   30.07.08 15:51

Pas luftimeve tė ashpra tė forcave pakistaneze tė sigurisė me militantėt pro-talibanė nė veriperėndim tė vendit, u vranė mbi 20 militantė.
Luftimet erdhėn njė ditė pasi militantėt vranė tre oficerė tė shėrbimeve sekrete dhe rrėmbyen 30 forca tė sigurisė.

Me gjithė nėnshkrimin e marrėveshjes paqėsore tė Qeverisė sė Paskistanit me militantėt nė muajin maj pėr t’i dhėnė fund dhunės disa mujore, luftimet kanė shpėrthyer sėrish
Back to top Go down
View user profile
 
Forcat pakistaneze vranė 20 militantė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: