AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Vidhen tri mijė pasaporta nė Britani

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Vidhen tri mijė pasaporta nė Britani   30.07.08 15:49

Britania ka filluar hetimin urgjent pėr vjedhjen e 3000 pasaportave tė zbrazėta dhe vizave britanike. Vjedhja u bė nga njė kamion sigurie nė Manēester.
Burimet zyrtare thanė se elementet teknologjike tė sigurisė nuk mund tė pėrdoren nga grabitėsit e pasaportave. Pa kėto elementė pasaportat janė tė pavlefshme.

Kjo vjedhje ėshtė e fundit nė serinė e dokumenteve zyrtare tė humbura nga punonjėsit civilė, qė pėrmabjnė informacione pėr qytetarėt
Back to top Go down
View user profile
 
Vidhen tri mijė pasaporta nė Britani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: