AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kuvendi miratoi dekretet e Topit pėr gjykatėn e Lartė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kuvendi miratoi dekretet e Topit pėr gjykatėn e Lartė   29.07.08 7:18

Rikthehet “paqja” mes Berishės dhe kreut tė shtetit. Nė orėn 2 pas mesnate, PS-PD i japin votat “pro” kandidatėve tė presidentit.
Dekretet e presidentit tė Republikės pėr anėtarė tė Gjykatės sė Lartė kalojnė provėn nė Kuvend. Deputetėt kanė dhėnė mbėshtetjen e tyre pėr gjashtė kandidaturat e propozuara nga kreu i shtetit, Bamir Topi, duke i dhėnė kėsisoj fund telenovelės sė pėrplasjes mes dy institucioneve.

Adriana Fullani, Andi Ēeliku, Evelina Qirjako, Guxim Zenelaj, Aleksandėr Muskaj dhe Majlinda Andrea janė nga dje anėtarėt mė tė rinj tė Gjykatės sė Lartė.

Mbėshtetja e 6 dekreteve tė Topit ka qenė pėrgjigjja mė e mirė qė mazhoranca i dha kreut tė shtetit nė lidhje me pėlqimin qė ky i fundit bėri ndaj ndryshimeve tė reja nė qeveri, si edhe ndaj propozimit tė kryeministrit Berisha pėr shefin e ri tė Shtabit tė Pėrgjithshėm
Back to top Go down
View user profile
 
Kuvendi miratoi dekretet e Topit pėr gjykatėn e Lartė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: