AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Nga njė aksident vdesin 16 veta nė Angolė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Nga njė aksident vdesin 16 veta nė Angolė   29.07.08 6:20

Gjashtėmbėdhjetė veta kanė vdekur tė hėnėn nga pėrplasja midis njė kamioni ushtarak dhe njė taksie nė juglindje tė Angolės, bėjnė tė ditur mediat.
“Pėrplasja ka ndodhur nė vendin Kamungamba kur kamioni me shpejtėsi maksimale ka goditur taksinė”, njofton agjencia “Reuters”, duke shtuar se janė duke u hetuar shkaktarėt e fatkeqėsisė.

Shumica e rrugėve nė Angolė janė tė pandriēuara dhe i tėrė sistemi rrugor ėshtė i keq pėr shkak tė 27 vjetėve tė luftės qytetare, e cila ka pėrfunduar nė vitin 2002.
Back to top Go down
View user profile
 
Nga njė aksident vdesin 16 veta nė Angolė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: