AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan   29.07.08 6:17

Sipas "Il Corriere Dello Sport", sulmuesi i Chelseat, Andrei Shevchenko ditėt qė pasojnė do t’i bashkėngjitet ish-skudrės sė tij, Milan.
Mediat britanike kanė shkruar se ukrainasi nuk bėn pjesė nė planet e Bluve dhe pritet njė largim i tij nga Chelsea. Ndėrsa pas lėndimeve tė mėdha tė Milanit nė sulm, kuqezinjtė janė gjetur nė njė krizė dhe kanė nevojė tė domosdoshme pėr njė sulmues.

Shevchenko gjithmonė e ka shprehur dėshirėn e tij pėr t’iu bashkangjitur ish-skuadrės me tė cilėn e arriti kulminacionin e karrierės sė tij, ndėrsa sipas “Il Corriere Dello Sport”, kjo dėshirė do tė realizohet shumė shpejt.

“Nėse Sheva largohet nga Chelsea, nuk do tė lejojmė qė ai tė luajė pėr ndonjė skuadėr tjetėr pėrveē Milanit”, ka thėnė trajneri i kuqezinjve, Carlo Ancelotti.
Back to top Go down
View user profile
 
I pashmangshėm kalimi i Shevchenkos te Milan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Yellow Tour live in Milan
» Two days in Milan - 2016-09-20 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: