AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ēelsi nuk heq dorė nga Robinjo, ofron 40 milionė euro

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ēelsi nuk heq dorė nga Robinjo, ofron 40 milionė euro   28.07.08 7:43

Skuadra londineze e Ēelsit nuk heq dorė nga sulmuesi brazilian Robinjo. Pas deklaratave tė fundit tė talentit brazilian se mund tė largohet nga skuadra e Realit tė Madridit, “blutė” e Londrės janė hedhur menjėherė nė sulm pėr tė arritur njė marrėveshje me brazilianin dhe sigurisht pėr tė bindur drejtuesit madrilen. Ēelsi ka rritur ofertėn e tij, duke ofruar plot 40 milionė euro pėr kartonin e Robinjos. Piter Kenion, shefi ekzekutiv i Ēelsit ėshtė njeriu, i cili po negocion me Predrag Mijatoviēin, drejtorin sportiv tė Realit. Kjo ėshtė edhe oferta pėrfundimtare e skuadrės angleze
Back to top Go down
View user profile
 
Ēelsi nuk heq dorė nga Robinjo, ofron 40 milionė euro
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Euro Sound War 2006
» SCANDAL TOUR 2016 "YELLOW" IN EUROPE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: