AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Hyka, mjafton njė muaj pėr tė pushtuar Mainzin

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Hyka, mjafton njė muaj pėr tė pushtuar Mainzin   28.07.08 7:40

Ka vetėm njė muaj qė ka nėnshkruar pėr skuadrėn gjermane tė Mainzit dhe disa ditė qė ka nisur seancat stėrvitore me kėtė skuadėr, por e ndjen veten tamam si tė jetė nė shtėpi duke pasur njėkohėsisht edhe pėrkrahjen e tifozerisė sė kėsaj skuadre. Ėshtė bėrė aq i dashur pėr tifozėt e kėtij klubi, sa mijėra prej tyre e ndjekin ēdo ditė nė stėrvitje dhe kėrkojnė gjithmonė autografe dhe tė pozojnė me tė. Tashmė, mezi presin qė ta shohin nė ndeshjet e kampionatit qė do tė startojė nė gusht dhe jetojnė me shpresėn se kjo skuadėr do tė ngjitet nė Bundesligėn 1. Jahmir Hyka ka filluar tė driblojė.
Back to top Go down
View user profile
 
Hyka, mjafton njė muaj pėr tė pushtuar Mainzin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: