AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Lojrat Olimpike, Kina rekord atletesh ne garat e Pekinit

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Lojrat Olimpike, Kina rekord atletesh ne garat e Pekinit   28.07.08 7:33

Kina ka prezantuar delegacionin me te madh ne te gjitha Lojrat Olimpike, te perbere nga 1099 atlete, trajnere dhe zyrtare per Olimpiaden Pekin 2008 qe do te zhvillohet nga data 8 deri me 24 gusht. Skuadra olimpike kineze perbehet nga 639 atlete qe do te marrin pjese ne 38 disiplina te 28 sporteve qe zhvillohen ne kompeticionin me te madh boteror. Mes atleteve ka dhe perfaqesuese te 31 provincave te Kines si dhe te forcave te ushtrise e policise
Back to top Go down
View user profile
 
Lojrat Olimpike, Kina rekord atletesh ne garat e Pekinit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: