AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Policise shqiptare i dhurohen aparate pergjimi nga qeveria italiane

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Policise shqiptare i dhurohen aparate pergjimi nga qeveria italiane   28.07.08 7:23

Pasije per sistemin e pergjimeve dhe mjete te tjera dhuroi qeveria italiane ne kuader te projektit per forcimin e kontrollit kufitar dhe drejtesine penale ne lufte kunder trafiqeve ilegale dhe krimit te organizuar. Vlera prej 995 mije dollare, u financua nga Ministria e Jashtme italiane.
Back to top Go down
View user profile
 
Policise shqiptare i dhurohen aparate pergjimi nga qeveria italiane
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: