AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ndryshimi i emrit te universitetit te Vlores, kundershtojne politikanet

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ndryshimi i emrit te universitetit te Vlores, kundershtojne politikanet   28.07.08 7:21

Tentativa e senatit tė Universitetit tė Vlorės pėr t’i hequr atij emrin "Ismail Qemali", ka bashkuar pavarėsisht divergjencave tė kohėve tė fundit, opozitėn dhe maxhorancėn. Deputetet Malaj dhe Leskaj te qytetit bregdetar, tė pyetur nga ALSAT mbi kėtė cėshtje, kundėrshtojnė fort nismėn e rektorit Tanush Sashka, duke e quajtur atė njė gafė tė pamenduar, ndoshta dhe tė qėllimtė
Back to top Go down
View user profile
 
Ndryshimi i emrit te universitetit te Vlores, kundershtojne politikanet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: