AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Nje dite pas votimit te qeverise, Gruevski viziton Kishen e Shen Klementit

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Nje dite pas votimit te qeverise, Gruevski viziton Kishen e Shen Klementit   28.07.08 7:20

Njė ditė pas formimit tė Qeverisė sė re, kryeministri Nikolla Gruevski vizitoi Kishėn Qėndrore "Shėn Klimenti i Ohrit" nė Shkup ku u shpreh se bėhet fjalė pėr njė vizitė tradicionale. Ndėrsa pėr miratimin e ligjit tė gjuhėve Gruevski u shpreh: "Unė jam i kėnaqur qė u miratua njė ligj i tillė cilėsor; ligj i cili nuk anashkalon angazhimin tonė tė pėrhershėm pra qė ky ligj tė jetė nė kuadėr tė Kushtetuės, Marėveshjes Kornizė dhe nė pėrputhje me standardet europiane
Back to top Go down
View user profile
 
Nje dite pas votimit te qeverise, Gruevski viziton Kishen e Shen Klementit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: