AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Maqedonia, nenshkruan marreveshjen e liberalizimit te vizave me Norvegjine

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Maqedonia, nenshkruan marreveshjen e liberalizimit te vizave me Norvegjine   28.07.08 7:19

Maqedonia duke filluar nga dita e sotme do tė ketė regjim tė lehtėsuar vizash me Norvegjinė nė bazė tė njė marrėveshje pėr lehtėsimin e procedurės sė marrjes sė vizave nga qytetarėt e Maqedonisė, tė cilėt udhėtojnė nė vendin skandinav qė u firmos nga ministri i jashtėm Antonio Milloshoski dhe ambasadori i Mbretėrisė sė Norvegjisė nė Shkup, Karl Vibi
Back to top Go down
View user profile
 
Maqedonia, nenshkruan marreveshjen e liberalizimit te vizave me Norvegjine
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: