AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kosove, maunet me lende te rrezikshme, Thaci kritikon ministrat

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kosove, maunet me lende te rrezikshme, Thaci kritikon ministrat   28.07.08 7:18

Cėshtja e mauneve me lėndė tė rrezikshme qė prej kohėsh janė vendosur nė fshatin Shipkovicė tė Mitrovicės ka bėrė qė kryeministri Hashim Thaēi tė drejtojė kritika ndaj ministrave tė tij pėr neglizhencė dhe Kėshilli Organizativ i Protestave tė akuzojė qeverinė dhe policinė e Kosovės pėr ushtrim dhune gjatė protestave pėr heqjen nga Mitrovica tė mauneve tė rrezikshme.
Back to top Go down
View user profile
 
Kosove, maunet me lende te rrezikshme, Thaci kritikon ministrat
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: