AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Sondazhi, Mali i Zi kunder anetaresimit ne NATO

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Sondazhi, Mali i Zi kunder anetaresimit ne NATO   28.07.08 7:15

Mali i Zi ėshtė kundėr anėtarsimit nė NATO. Kėtė e dėshmon sondazhi i Qendrės pėr Demokraci dhe tė Drejta tė Njeriut, CEDEM ku 46 per qind e qytetarėve tė anketuarė tė Malit tė Zi janė kundėr anėtarėsimit nė NATO, ndėrsa rėnia e mbėshtetjes pėr anėtarsim nė Aleancėn Veriatlantike ka shėnuar njė rėnie tė dukshme qė nga gushti i vitit 2006. Sipas kėtij sondazhi, anėtarsimin e Malit tė Zi nė Aleancėn Veriatlantike e mbėshtesin 26 per qind e qytetarėve, kundėr janė 46 per qind ndėrsa 27 per qind prej tyre nuk kanė kurrfarė qėndrimi lidhur me kėtė ēėshtje
Back to top Go down
View user profile
 
Sondazhi, Mali i Zi kunder anetaresimit ne NATO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: