AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Greqi, vihen nėn kontroll zjarret qė pėrfshinė ishullin Rodos

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Greqi, vihen nėn kontroll zjarret qė pėrfshinė ishullin Rodos   28.07.08 7:13

Zjarret qė kanė pėrfshirė qė prej tė martės ishullin grek tė Rodosit po vihen nėn kontroll kanė bėrė tė ditur autoritetet greke tė cilat shtojnė se dhe kushtet atmosferike kanė ndihmuar nė shuarjen e flakėve. Zjarret kanė shkatėrruar deri tani afro 5 000 hektarė pyll dhe shkurre nė ishull, njė nga destinacionet kryesore turistike tė Greqisė. Gjatė mesnatės tre hotele u evakuuan nė bregdetin e Yennarit nė jug tė ishullit, pėr arsye tė tymit tė dendur qė mbulonte rajonin.
Back to top Go down
View user profile
 
Greqi, vihen nėn kontroll zjarret qė pėrfshinė ishullin Rodos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: