AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Itali, 14 te plagosur nga aksidenti i autobusit polak ne autostrade

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Itali, 14 te plagosur nga aksidenti i autobusit polak ne autostrade   28.07.08 7:11

14 persona kanė mbetur tė plagosur kur njė autobus dykatėsh i cili udhėtonte nga Polonia ėshtė rrėzuar nė autostradėn A4 nė Itali, pranė Venecias. Sipas burimeve mjekėsore njėri nga tė plagosurit ėshtė nė gjendje kritike pėr jetėn. Policia mendon se shoferin e autobusit mund ta ketė zėnė gjumi nė timon, dhe si pėr pasojė autobusi ka dalė nga rruga. Nė kohėn e aksidentit nė autobus ndodheshin 71 pasagjerė. Tė plagosurit po marrin ndihmėn mjekėsore nė spitale tė ndryshme tė vendit
Back to top Go down
View user profile
 
Itali, 14 te plagosur nga aksidenti i autobusit polak ne autostrade
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: