AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Turqi, Gjykata kryesore shqyrton ceshtjen e partise ne pushtet, AK

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Turqi, Gjykata kryesore shqyrton ceshtjen e partise ne pushtet, AK   28.07.08 7:11

Gjykata kryesore e Turqisė filloi sot shqyrtimin nėse duhet tė nxjerr jashtė ligjit partinė nė pushtet AK, apo jo. Partia pėr Drejtėsi dhe Zhvillim e kryeministrit Recep Taip Erdogan pėrballet me akuzat se po shkel parimet e laicizmit tė parashikuara nė Kushtetutėn e Turqisė dhe se po kėrkon qė tė implementojė ligjin islamik nė shtetin shekullar me maxhorancė myslimane.
Back to top Go down
View user profile
 
Turqi, Gjykata kryesore shqyrton ceshtjen e partise ne pushtet, AK
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: