AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dy pallate ne Tirane perfshihen nga flaket. Nuk ka viktima

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dy pallate ne Tirane perfshihen nga flaket. Nuk ka viktima   28.07.08 7:10

Dy pallate ne “Rrugen e Kavajes” ne Tirane u perfshine sot paradite nga flaket. Banoret e kesaj zone kane kaluar nje situate terrori perreth dy ore, por fatmiresisht gjithcka eshte vene nen kontroll, pa viktima, duke shmangur keshtu nje tragjedi te mundshme. Situata u normalizua pas nderhyrjes se zjarrfikesve, policise dhe forcave te RENEA-s, te cilet kane evakuuar ne kohe banoret e rrezikuar. Nuk ka viktima por vetem disa banore kane marre plage te lehta gjate evakuimit nepermjet shkalleve provizore.
Back to top Go down
View user profile
 
Dy pallate ne Tirane perfshihen nga flaket. Nuk ka viktima
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: