AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Policia e Pukės po heton rastin e grabitjes sė turistėve kosovarė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Policia e Pukės po heton rastin e grabitjes sė turistėve kosovarė   28.07.08 7:08

Policia e rrethit tė Pukės po punon pėr identifikimin dhe kapjen e grabitėsve tė turistėve kosovare. Grabitja ndodhi mėngjesin e djeshėm nė afėrsi tė Qafės sė Malit, ku grabitėsit i detyruan turistėt kosovar tė dorėzonin tė gjitha sendet me vlerė.
Policia deri tash ka marrė nė pyetje 5 persona
Back to top Go down
View user profile
 
Policia e Pukės po heton rastin e grabitjes sė turistėve kosovarė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: