AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 India nė alarm, 46 tė vrarė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: India nė alarm, 46 tė vrarė   28.07.08 6:46

Sė paku 46 persona janė vrarė pas sulmeve dy ditore nė qytetin Ahmedabad, nė shtetin perėndimor tė Guxharatit, ka konfirmuar policia nė Indi.
Mediat indiane pohojnė se sulmet mund tė jenė tė shkaktuara nga njė organizatė e quajtur Muxhahidinėt Indianė, pasi qė sipas tyre, para sulmeve ata kishin pranuar e-mail nga kjo organizatė.

Ėshtė e pazakonshme qė ende asnjė grup nuk e ka marrė pėrgjegjėsinė pėr kėto sulme, mirėpo zyrtarėt indianė dyshojnė se pas kėtyre sulmeve qėndrojnė grupet militante tė cilat vijnė nga Pakistani dhe Bangladeshi.

Edhe pse janė rritur masat e sigurisė qytetet kryesore indiane, Qeveria indiane ėshtė shqetėsuar se kėto sulme do tė nxisin dhunėn mes komunitetit hindus dhe atij mysliman edhe jashtė Guxharatit
Back to top Go down
View user profile
 
India nė alarm, 46 tė vrarė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Alarm
» 2012.12.12 - Leisure Valley Gurgaon, Delhi, India
» 2012.12.07 - Bangalore, India
» Bumblefoot to play with POV in India in June
» Lovers Mix by Ring the Alarm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: