AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dy tė vdekur nga pėrplasja e rėndė automobilistike

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dy tė vdekur nga pėrplasja e rėndė automobilistike   28.07.08 6:39

Njė aksident i rėndė automobilistik ka ndodhur nė mėngjesin e sė hėnės nė rrugėn rajonale Tetovė-Jazhincė, ku kanė mbetur dy tė vdekur.
Sipas informacioneve tė para tė MPB-sė, nė rrugėn rajonale Tetovė-Jazhincė janė ndeshur njė veturė e tipit “Reno” e drejtuar nga B.K. (43) dhe tjetra e tipit “BMW” e drejtuar nga I.J. (23), tė dyja me targa tė Tetovės.

Nga pėrplasja e fuqishme, nė vendin e ngjarjes ka vdekur vozitėsi i Renos si dhe djali i tij gjashtėvjeēar.

Gruaja e tij ėshtė nė gjendje kritike pėr jetėn dhe ėshtė transefruar menjėherė nė Spitalin e Shkupit.

Siē bėhet e ditur edhe vozitėsi i “BMW” dhe bashkėudhėtari i tij L.T.(18) janė lėnduar rėndė
Back to top Go down
View user profile
 
Dy tė vdekur nga pėrplasja e rėndė automobilistike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: