AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Italia ndihmon policinė shqiptare me aparate pėrgjimi

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Italia ndihmon policinė shqiptare me aparate pėrgjimi   28.07.08 6:37

Qeveria italiane dhuroi pajisje pėr sistemin e pėrgjimeve dhe mjete tė tjera pėr policinė shqiptare nė kuadėr tė projektit pėr forcimin e kontrollit kufitar dhe drejtėsinė penale, me qėllim tė luftės kundėr trafiqeve ilegale dhe krimit tė organizuar.
Projekti pritet tė sjellė pėrmirėsimin e kapaciteteve profesionale tė policisė shqiptare pėr fushėn e pastrimit tė parave. Teknologjia do tė jetė nė dispozicion tė strukturave tė specializuara tė policisė shqiptare.

Vlera prej 995 mijė dollarėsh u financua nga Ministria e Jashtme e Italisė dhe konsiderohet njė faktor mbėshtetės i fuqishėm pėr luftimin e trafiqeve ilegale dhe krimit tė organizuar.
Back to top Go down
View user profile
 
Italia ndihmon policinė shqiptare me aparate pėrgjimi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: