AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Real Madrid aktivizon planin B

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Real Madrid aktivizon planin B   28.07.08 5:58

Presidenti i kampionit tė Spanjės, Ramon Calderon, sot do ta informojė bordin drejtues tė Real Madridit se klubi do tė heqė dorė nga synimi pėr tė angazhuar Cristiano Ronaldon, dhe do tė aktivizojė planin B.
Siē shkruan AS, Calderon ka caktuar takim pėr sot pasdite, nė tė cilin do tė marrin pjesė drejtorėt e klubit.

Sipas mediave spanjolle, Calderon do tė kėrkojė qė tė zvogėlohet interesimi pėr Ronaldon, dhe klubi tė kthehet kah pėrforcime tė reja.

Plani B ėshtė qė paratė e parapara pėr Cristiano Ronaldon, tė shfrytėzohen pėr angazhime tė futbollistėve tė tjerė, saktėsisht atij tė Hamburgut, Rafael van der Vaart, si dhe sulmuesit tė Valencias, David Villa.
Back to top Go down
View user profile
 
Real Madrid aktivizon planin B
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Real age health tips
» Real age Health tip: Lower your blood pressure.
» Real age: More health tips.
» Billy's Daughter to perform music by Billie Holiday
» Slim Smith 45s Selection!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: