AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Atletico ka refuzuar 122 milionė euro

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Atletico ka refuzuar 122 milionė euro   28.07.08 5:55

Atletico de Madrid ka refuzuar mundėsinė pėr tė shtuar nė arkė 122 milionė euro pėr katėr lojtarė, tė cilėt i ka mbajtur nė skuadėr, pas rikthimit tė klubit nė Ligėn e Kampionėve.
Los Colchoneros kanė pasur njė fushatė tė suksesshme sezonin e kaluar dhe kjo ka qenė arsyeja qė shumė skuadra tė mėdha evropiane janė interesuar pėr shėrbimet e lojtarėve tė Atleticos.

Megjithatė hierarkia e drejtuesve tė skuadrės nga kryeqyteti spanjoll ėshtė betuar se nuk do tė lejojė largimin e asnjėrit nga lojtarėt e mėdhenj nga skuadra.

Atraksioni kryesor pėr skuadrat e mėdha ka qenė Sergio Aguero pėr tė cilin janė interesuar Manchester Unitedi dhe Real Madridi. Pas deklaratės sė tij se ai kurrė nuk do tė kalonte te rivalėt e kryeqytetit, kishte pranuar njė ofertė prej 55 milionė eurosh nga Djajtė e Kuq.

Tottenhami ka qenė i gatshėm tė paguajė 21 milionė euro pėr tė fituar shėrbimet e Diego Forlan, Inter dhe Fiorentina i kishin bėrė gati paratė (22 milionė euro) pėr ta transferuar Maxin, ndėrsa Chelsea e dėshironte nė Londėr portugezin Simao.
Back to top Go down
View user profile
 
Atletico ka refuzuar 122 milionė euro
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Euro Sound War 2006
» SCANDAL TOUR 2016 "YELLOW" IN EUROPE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: