AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia   28.07.08 5:54

Agjenti i mesfushorit spanjoll David Silva, thotё se klienti i tij ndjehet i lumtur tek Valencia dhe nuk dёshiron ta lёshojё David Silvaklubin.
Mesfushori ёshtё cak i disa prej gjigantёve evropian, pas paraqitjeve tё mira nё Euro 2008, dhe mediumet spekulojnё vazhdimisht se Valencia do tё heq dorё nga shёrbimet e tij pёr shkak tё gjendjes sё rёndё financiare.


Atletico Madrid para disa ditёsh dёrgoi ofertё prej 17 milionё funtesh tek Valecia, por drejtuesit refuzuan kёtё qё pasoi me ndryshime nё udhёhёqinё e klubit.
“Silva ka edde katёr vite marrёveshje me Valencian. I shkon shkёlqyeshёm nё Mestalla dhe ndjehet shumё i lumtur. Ai nuk ka kёrkuar tё shitet tek ndonjё klub tjetёr”, ka thёnё agjenti i lojtarit spanjoll.


“Por nёse klubi dёshiron ta shesё, dhe Valencia pranon ndonjё ofertё tё pёrshtatshme, sigurisht qё do ta shikojmё mirё”, ka shtuar ai.
Back to top Go down
View user profile
 
Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: