AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Hat-trick i Messi nё fitoren e Barcelonёs

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Hat-trick i Messi nё fitoren e Barcelonёs   28.07.08 5:53

Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, ka shёnuar hat-trick nё ndeshjen miqёsore tё ekipit tё tij ndaj Dundee United, gjatё tё cilёs ndeshje spanjollёt shёnuar edhe njё fitore bindёse, 5-1.
Skocezёt kaluan nё epёrsi tё parёt me golin e Princ Bauben, por njё minutё mё pas Thierry Henry barazoi rezultatin.


Mesi u fut nё lojё nё pjesёn e dytё si zёvendёsim dhe ndryshoi rezultatin. Artgjentinasi shёnoi tregolёsh (51’, 75’ 78’), ndёrsa nё listёn e golashёnuesve ishte edhe Eto’o (60’).
Back to top Go down
View user profile
 
Hat-trick i Messi nё fitoren e Barcelonёs
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Trick Pro1-V Twin Drum Pedal
» The Trick Pro-1 Bigfoot (Longboard)
» Taye XP 1.01 Pedal
» Hey, Pete... What are......
» Bagi-bagi lirik vocaloid

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: