AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema   28.07.08 5:52

Barcelona do tė pėrpiqet tė bėjė shkėmbim, duke dhėnė sulmuesin kamerunas Samuel Eto’o tek Lyoni dhe pėr tė marrė sulmuesin francez Karim Benzema.
Sipas sportives Sport, kampioni i Francės ka treguar interesim pėr sulmuesin kamerunas, pėr tė cilin nuk ka vend nė ekipin e ri tė Barcės tė udhėhequr nga Pep Guardiola.

Barcelona pėrpiqet ta bindė Lyonin tė bėjnė shkėmbim, mes Eto’o dhe Benzema. Katalunasit tashmė njė kohė tė gjatė janė nė pėrcjellje tė sulmuesit francez.

Nė listėn e Barcelonės pėr pėrforcime tė reja, janė edhe Didier Drogba nga Chelsea, Emmanuel Adebayor nga Arsenali dhe David Trezeguet nga Juventusi.
Back to top Go down
View user profile
 
Barcelona kėrkon shkėmbim Etoo-Benzema
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jarle Bernhoft
» 2010.10.23. - Barcelona, Spain
» We're in Barcelona - 2016-09-23 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: