AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Zanetti: Mund tė fitojmė gjithēka

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Zanetti: Mund tė fitojmė gjithēka   28.07.08 5:51

Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, i ka theksuar ambiciet e skuadrės sė tij pėr sezonin qė vjen, dhe ai po planifikon t’i ngrejė tė gjitha trofetė me zikaltrit.
“Fitimi i tė gjitha trofeve nuk do tė jetė i lehtė, mirėpo ne jemi Interi dhe dėshirojmė ta ruajmė titullin e Scudettos”.

“Mourinho ka biseduar me tė gjithė ne dhe ai ėshtė i kėnaqur me punėn tė cilėn jemi duke e bėrė”.

“Shpresoj qė kjo punė e madhe do tė na sjellė gjėra tė mėdha gjatė sezonit qė vjen, pasi qė ne dėshirojmė tė fitojmė gjithēka duke filluar me Superkupėn kundėr Romės”, ka thėnė Zanetti pėr “Il Corriere Dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Zanetti: Mund tė fitojmė gjithēka
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: