AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Parlamenti maqedonas voton sot qeverinė e re

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Parlamenti maqedonas voton sot qeverinė e re   27.07.08 9:36

Parlamenti maqedonas voton sot qeverinė e re tė koalicionit tė VMRO-DPMNE dhe BDI. Seanca parlamentare do tė zhvillohet pasdite , ndėrsa paradite kryeparlamentari Trajko Valjanovski ka ftuar shefat e grupeve parlamnetare pėr tė diskutuar pėr seancėn e zgjedhjes sė qeverisė.


Ai ka ftuar opozitėn dhe deputetėt e saj pėr tė marrė pjesė sot nė seancėn e votimit tė qeverisė. Ndėrkohė, PDSH nuk do tė marrė pjesė nė seancė, ka paralajmėruar lideri i kėsaj partie, Menduh Thaqi. Ai ka shtuar se nuk do tė hyjnė nė parlament derisa nė rend ditė nuk pėfshihen kėrkesat e PDSH-sė
Back to top Go down
View user profile
 
Parlamenti maqedonas voton sot qeverinė e re
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: