AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Lojėrat Olimpike kėrcėnohen me sulme terroriste

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Lojėrat Olimpike kėrcėnohen me sulme terroriste   27.07.08 9:35

Grupi i ashtuquajtur Partia Islamiste e Turkistanit e ka lėshuar njė video incizim nė tė cilin kėrcėnon Lojėrat Olimpike tė cilat do tė mbahen nė Pekin si dhe merr pėrgjegjėsinė pėr shpėrthimet qė kanė ndodhur dy ditė mė herėt nė dy autobusė kinezė, bėnė tė ditur organizata amerikane pėr monitorim tė terrorizmit Intel Centėr.
Sipas kėsaj organizate, nė video incizimin e quajtur “Xhihadi ynė i bekuar nė Junan’’ udhėheqėsi i kėtij grupi kėrcėnon me sulme terroriste gjatė lojėrave Olimpike tė cilat do tė mbahen muajin e ardhshėm, dhe merrė pėrgjegjėsinė pėr njė seri sulmesh me bomba si pasojė e tė cilave kanė humbur jetėn dhe janė plagosur njė numėr i madh i personave.Kėrcėnimi vjen dy javė para Lojėrave olimpike tė cilat fillojnė me 8 gusht.
Back to top Go down
View user profile
 
Lojėrat Olimpike kėrcėnohen me sulme terroriste
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: