AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Arrestohet mashtruesi Agron Qehaja - kėrkonte ndihma nė emėr tė Familjes sė Adem Jasharit !

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
koni

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Arrestohet mashtruesi Agron Qehaja - kėrkonte ndihma nė emėr tė Familjes sė Adem Jasharit !   27.07.08 9:33

Pėrmes njė komunikate pėr opinion Policia e Kosovės ka njoftuar se pas hetimeve ka arrestuar Agron Qehajajn, i lindur mė 1985 nė Kamenicė, ndėrsa me banim nė Gjilan, me dyshimin se pėrmes mashtrimit ka kėrkuar dhe ka marrė ndihma nė emėr tė Familjes Jashari, nga Prekazi. Pas arrestimit, me urdhėr tė prokurorit ai ėshtė ndalur nė Njėsinė e paraburgimit dhe ndaj tij janė duke u zhvilluar hetimet.
Back to top Go down
View user profile
zyrtareNumber of posts : 1
Registration date : 2014-03-19

PostSubject: Agron Qehaja me gjith ate ishte Sekretar i pergjithshem i LDK“se ne Kamenice, si dhe Gazetar i shquar i disa mediumeve ne Kosove   20.03.14 7:36

Agron Qehaja me gjith ate ishte Sekretar i pergjithshem i LDK-se ne Kamenice, si dhe Gazetar i disa mediumve, dhe nxensi me i mire i Shkolles "Andrea Durrsaku".
Si dhe student i Dalluar i UP-se.


Besoni kam hulumtuar ne lidhje me Agron Qehaja  por ka dalen se me gjithate ai ishte Gazetar i Tv Valit, kishte punuar ne Radio Premieren, radio Rinin.
Dhe ishte aktiv ne skenen politike, si kandidat per deputet nga rradhet e AAK-se, ishte edhe sekretar i forumit rinor te LDK-se ne Kamenice. kordinator i qendres rinore, si dhe ishte aktivist i madh i qeshtjes humanitare..... mirpo se si ai e kishte bere qe te kerkonte ndima ne emer te Murat Jasharit ate spo mundem ta kuptoi. por nese e shikojm se mediumet ne Kosove dhe politiken qe i ka shti hunet ku do, pas nji hulumtimim gati 2 vjeqar kam ardhur ne perfundim se Agron Qehaja ishte ose i kerrcenuar, ose i detyruar te pranonte fajin e tjeter kujt qe ka mund te jet ne Politike. Ky plan  nuk ishte per pak euro aq sa kan marren, por ishte planifikuar per miliona, mirpo Ky Agron Qehaja i kishte treguar Policis qka po ndodhte, dhe policia "ishte" e lidhur me kete grupin, dhe si kurban te ngjarjes e bene Agron Qehajen.

si perfundim mendoi se Agron Qehaja ishte moralisht "i pastert" ne kete qeshtje.
dhe si pytje: ---si mundet qe nje njeri te kryj gjith ket pune vet!!!!
A pyti dikush se si nje person 22 vjeqar ne ate kohe te kishte aftesi te krynte vete nje operacion te till!!!!
jo thjesht ai ishte ne nje grup. Dhe grupi i tij ishin disa figura politike ne nivel Vendi!!
gjithsesi keto jan hulumtime te mija dhe tersisht pa anime politike, apo individuale.

Zyretere.Office@
Back to top Go down
View user profile
 
Arrestohet mashtruesi Agron Qehaja - kėrkonte ndihma nė emėr tė Familjes sė Adem Jasharit !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: